У Криму затримано президента футбольного клубу «Рубін Ялта»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
04 Грудня 2022, 17:03
Асіф АлієвQHA
04 Грудня 2022, 17:03

Російська поліція затримала та склала адміністративний протокол щодо президента одного з кримських футбольних клубів, уболівальники якого влаштували після матчу "незаконний масовий захід".

Про це повідомляє так звана "прес-служба МВС" у Криму, передає Крим.іфнорм.

«У Сімферополі поліцейські притягли до адміністративної відповідальності президента футбольного клубу, уболівальники якого брали участь у незаконному заході, що спричинило порушення громадського порядку, та створили перешкоди руху пішоходів чи транспортних засобів», – йдеться у повідомленні силовиків.

Адміністративний протокол складено за організацію не є громадським заходом масового одночасного перебування громадян, у громадських місцях, що спричинило порушення громадського порядку (ч. 1 ст. 20.2.2 КоАП РФ). Матеріали про правопорушення направлені на розгляд до суду.

Йдеться про президента футбольного клубу «Рубін Ялта» Сергія Гардока. Інформація про його затримання увечері 1 грудня раніше була опублікована у місцевому футбольному телеграм-каналі. «Після надання свідчень у справі ялтинських фанатів, учора ввечері співробітниками поліції на 48 години був затриманий Президент футбольного клубу «Рубін Ялта» Сергій Гардок», – йшлося у повідомленні.