У Криму знайшлась Ірина Данилович. Їй висунули підозру

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
11 Травня 2022, 16:24
Асіф АлієвQHA
11 Травня 2022, 16:24

Викрадена громадянська журналістка, координатор ініціативи «Кримська медицина без обкладинки» Ірина Данилович утримується у СІЗО Сімферополя.

Про це QIRIM.News повідомив адвокат Айдер Азаматов.

Він зазначив, що проти Даниловича пред'явлено підозру за статтею про придбання та зберігання вибухівки (частина 1 статті 222.1 КК РФ). Українку заарештовано на два місяці.

Даниловича знайшли у картотеці сімферопольського СІЗО. Адвокат повідомив, що в ізоляторі ухвалили передачу для Ірини Данилович, що також можна вважати підтвердженням інформації про її місцеперебування.

Інтереси та права Данилович представлятиме Азаматов.

Раніше очільник Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв заявив, що громадянська журналістка Ірина Данилович перебуває у СІЗО Сімферополя.

Як повідомляли QIRIM.News, кримськотатарський правозахисник Абдурешіт Джеппаров у коментарі агентству заявив, що проти громадянської журналістки у КримуІрини Данилович, затриманої минулого тижня, ще не висунуто кримінальної справи.

Як раніше розповів аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко затримання громадянської журналістки Ірини Данилович в окупованому Криму має ознаки насильницького зникнення. Раніше адвокат Айдер Азаматов розповів деталі затримання у Криму журналістки Даниловича. Місцеперебування жінки залишається невідомим, із 29 квітня вона не виходить на зв'язок.

Як писали QIRIM.News, 2 травня стало відомо, що в окупованому Криму арештували громадянську журналістку Ірину Данилович, яка висвітлює проблеми охорони здоров’я.