У Криму знову оштрафували за "дискредитацію армії"

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
27 Січня 2023, 16:03
Асіф АлієвQHA
27 Січня 2023, 16:03

Так званий "Чорноморський районний суд" призначив місцевому жителю штраф 40 тисяч рублів за нібито дискредитацію Збройних сил РФ.

Про це повідомила пресслужба суду, передає KİA News.

За даними, агенції мешканець Чорноморського району в громадському місці "вчинив протиправні дії".

«Житель Чорноморського району в громадському місці вчинив протиправні дії, спрямовані на дискредитацію використання Збройних Сил Російської Федерації з метою захисту інтересів РФ та її громадян, підтримки міжнародного миру та безпеки, що висловилися у публічних висловлюваннях про незаконність дій військовослужбовців Російської Федерації на території України, виконання ними незаконних наказів їхніх командирів та інших воєнних злочинів», - зазначили у пресслужбі суду.

З 4 березня до кінця 2022 року окупаційні «суди» в Криму розглянули питання про нібито «дискредитацію армії рф» 234 рази. З цього числа понад третина справ (36,6 %) – за публікації в інтернеті. У 194 випадках розгляд завершився призначенням адміністративного стягнення.

Нагадаємо, в грудні 2022 року окупанти в Криму присудиливикладачеві Андрію Білозерову домашній арешт за повторну дискредитацію армії РФ.