У Києві передумали зупиняти громадський транспорт

Новини України та світу
Ірина Требунських
22 Березня 2021, 18:37
Ірина Требунських
22 Березня 2021, 18:37

У Києві не зупинятимуть роботу громадського транспорту, хоч місто занесли до «червоної» карантинної зони. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Як виявилося, уряд передав повноваження щодо карантинних обмежень в роботі громадського транспорту регіональним комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Завдяки цьому постійна комісія з ТЕБ і КМДА під час сьогоднішнього засідання вирішили попри епідеміологічні показники «червоної» зони не зупиняти роботу ні наземного транспорту, ні метро.

Громадський транспорт курсуватиме з наповненістю не більше 50% місць, що передбачені технічною характеристикою транспортного засобу і визначені в реєстраційних документах, — написав Поворозник.

При цьому перший заступник голови КМДА закликав пасажирів неухильно дотримуватися маскового режиму і соціальної дистанції.

Друзі! Інформація, яку ви так довго чекали!Столиця не зупинятиме роботу громадського транспорту, проте він працюватиме...

Posted by Mykola Povoroznyk on Monday, March 22, 2021

Нагадаємо, в Україні почалася третя хвиля епідемії COVID-19.

Як повідомляли «Кримські новини», у Львові посилили карантинні обмеження в ресторанах, кафе, ТРЦ, закладах культури та освіти.