У Києві провели антитерористичні тренування на станціях метро

Новини України та світу
Ірина Требунських
28 Травня 2021, 18:31
Ірина Требунських
28 Травня 2021, 18:31

У столиці Служба безпеки України тренувала дії у випадку вибуху в метро і під час захоплення заручників у вагоні. Як повідомляє пресслужба СБУ, тренування відбулися у максимально наближених до реальних умовах.

За легендою, терористи начебто здійснили вибух на одній зі станцій метро, а потім «захопили заручників» на іншій станції.

Окрім СБУ, в тренуваннях взяли участь підрозділи Нацполіції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Товариства Червоного Хреста України.

Наприклад, працівники Центру медицини катастроф міста і Червоного Хреста тренувалися сепарувати постраждалих за формою тяжкості травм і надавати меддопомогу.

Спецпризначенці Центру спецоперацій «А» СБУ звільнили «заручників» з вагона метро і затримали «терористів». Рятувальники ліквідували «пожежу» та евакуювали «постраждалих від вибуху».

Нагадаємо, 25 травня в акваторії Чорного моря відбулися масштабні антитерористичні навчання Служби безпеки України.

«Кримські новини» повідомляли, що на тлі загострення ситуації на кордоні України з Росією, куди РФ зтягнула значну кількість своїх військових сил, у більшості областей України СБУ проведе антитерористичні навчання. Буде відпрацьований, зокрема, захист стратегічно важливих об’єктів і кордонів держави.