У Києві вже виявлено випадки COVID-19 штаму «Дельта»

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
22 Липня 2021, 14:42
Тетяна Нікішина
22 Липня 2021, 14:42

В Олександрівській лікарні Києва первинним тестуванням виявлено шість випадків COVID-19 штаму «Дельта». Дослідження проведені завдяки спеціально закупленим лікарнею саме для діагностування цього штаму реактивам. Наразі біоматеріал переданий для підтвердження в Київський міський лабораторний центр МОЗ України.

Директорка департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург розповіла, що люди, в яких виявлено «Дельту», різного віку — від 21 до 73 років.

За її словами, наразі столичні лікарі знають про штам «Дельта» більше не з практики, а з досвіду іноземних колег, з якими постійно спілкуються. «Дельта» відрізняється високим рівнем контагіозності (заразливістю), коротким інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням.

Вакцинація. Це те слово, яке має стати для кожного, хто зараз читає цей текст, найважливішим, аж доки ви не щепитеся. Припиняйте знаходити відмовки — «немає часу», «не хочу цю вакцину, хочу іншу»… Жодна важлива справа не варта життя. Кожна вакцина, яка зареєстрована в Україні, з великою вірогідністю захистить вас від смерті. Вакцинуйтеся! Зробіть це заради себе та близьких, які потерпатимуть через те, що ви страждаєте через хворобу, або взагалі не зможете з нею впоратися, незважаючи на всі зусилля лікарів!, — закликає департамент охорони здоров'я міста Києва.

Як повідомляли «Кримські новини», від початку кампанії з вакцинації в Україні проведено 3 673 755 щеплень, вакциновано 2 415 054 людей. При цьому вже обидві дози вакцини отримали один мільйон 258 тисяч 703 громадянина України.