У Києві заборонили виходити на вулицю без маски

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Березня 2021, 16:14
Асіф АлієвQHA
23 Березня 2021, 16:14

Кабмін ухвалив постанову, якою заборонив на територіях загального користування у карантинних «червоних» зонах ходити без масок.

Про це йдеться на сайті Кабміну.

Як відомо, наразі у «червоній» зоні знаходяться сім областей: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Чернівецька, Сумська, Одеська області та місто Київ.

Відповідно до постанови, людям заборонили перебувати на території загального користування «без респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, зокрема виготовлених самостійно».

У статті 13 закону про благоустрій йдеться, що до територій загального користування належать такі місця:

  • парки, рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;
  • пам'ятки культурної та історичної спадщини;
  • майдани, площі, бульвари, проспекти;
  • вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;
  • пляжі;
  • кладовища;
  • інші території загального користування.

Як заявив сьогодні на брифінгу для журналістів міністр охорони здоров'я Максим Степанов, уряд зробив негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 обов'язковим для в'їзду в Україну.

При в'їзді подорожувальники мають надати негативний результат тесту на коронавірус, який  було зроблено не більше, ніж за 72 години до перетину кордону. За словами Степанова, вимога діятиме незалежно від того, з якої країни прибуває особа, та якою у цій державі є ситуація з поширенням коронавірусу.

На своїй сторінці у Facebook міністр зазначив, що станом на 23 березня в Україні зафіксовано ​11 476 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

11 476 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 березня 2021 року. Зокрема,...

Posted by Максим Степанов on Monday, March 22, 2021

Нагадаємо, з 22 березня в Україні розпочався другий етап вакцинації проти коронавірусу. Вакцинуватимуть сімейних лікарів, а з 29-30 березня планують почати щеплювати людей віком від 80 років, які попередньо записалися у чергу.