У київському гіпермаркеті знайшли щоденник з картою України без Криму. У ТЦ кажуть, що їх підставили, а компанія-виробник називає те, що сталося «недолугою помилкою»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
12 Серпня 2019, 13:09
Асіф АлієвQHA
12 Серпня 2019, 13:09

З полиць магазинів мережі Metro у Києві почали вилучати шкільні щоденники із зображенням карти України без Криму.

Про це повідомив активіст Володимир Бируля, який виявив щоденники у гіпермаркеті, який розташований на столичній вулиці Петра Григоренка.

Він також нагадав, що помітив такі щоденники ще місяць назад, тобто приблизно на початку липня 2019 року. Тоді він звернувся до керівництва гіпермаркету, яке пообіцяло зняти їх з продажу.

Привіт любі METRO Cash & Carry Ukraine та ПапірусМайже місяць тому я вперше побачив у продажу такі цікаві щоденники на...

Опубліковано Volodymyr Birulia Неділя, 11 серпня 2019 р.

У своєму повідомленні компанія Metro Cash & Carry Ukraine зазначила, що цей товар був вилучений з продажу всіх МЕТRO ще 15 липня після звернення Бирулі й з того моменту жоден щоденник не надійшов у продаж.

Під час внутрішнього розслідування компанія встановила, що щоденник "був принесений до ТЦ МЕТRO ззовні третьою особою і виставлений на полицю до інших щоденників цього виробника (компанія «Папірус» — прим. ред.)".

ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ КОМПАНІЇ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА» ЩОДО ІНЦИДЕНТУ ЗІ ШКІЛЬНИМ ЩОДЕННИКОМ 11 серпня 2019 року...

Опубліковано METRO Cash & Carry Ukraine Понеділок, 12 серпня 2019 р.

У свою чергу компанія «Папірус» повідомила, що інцидент стався через порушення процедури перевірки дизайну і його виявили самостійно, попросивши дистриб'юторів зняти з продажу щоденники.

На жаль частина продукції надійшла у продаж. Ми перепрошуємо за цю безглузду помилку. Винні будуть жорстоко покарані, — пообіцяли в «Папірусі».

Раніше повідомлялося, що у російських користувачів Google анексований Крим зображується, як частина території РФ, а на картах для українців Крим — невід'ємною частиною України.