У київському метро транслювали провокаційне відео про походи кримськотатарських загонів

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
08 Жовтня 2021, 17:20
Асіф АлієвQHA
08 Жовтня 2021, 17:20

У вагонах київського метрополітену транслювали відео, де розповідали про походи кримськотатарських загонів на українські землі з цілю «грабіжа та взяття ясіру ( в полон)».

Про це QIRIM.News повідомили очевидці.

Вони засняли ці кадри в метро. Таким чином, обивателю кримські татари представлені як нібито історичні вороги українців.

Редакція QIRIM.News звернулась до метрополітену з проханням прояснити ситуацію.

Заступник начальника метрополітену,  начальник пресслужби Наталія Макагон порадила звернутися до компанії власника екранів у вагонах, які мають права транслювати там відеоролики.

«Це компанія «Трансмедіа». Зверніться до них», - сказала вона.

 На питання чи не може сам метрополітен припинити показ роликів, Макагон заявила:

«Мій коментар ні є доречним, оскільки цей ролик, про який йдеться розміщений на  екранах приватної компанії. Наскільки мені відомо компанія припинала трансляцію цього ролика. Метрополітен не має жодного стосунку до діяльності компанії та розміщенню компанією матеріалів», - сказала вона.

Як з'ясувалося існує дві рекламні компанії з назвою «Трансмедіа», одна з них «Трансмедіа» (Way TV) займається заповненням інформаційної порожнечі під час поїздок у метро та на мониторах у вагонах. Всі зусилля зв'язатися з компанією не принесли успіху оскільки вказаний на сайті Way TV і в Facebook- сторінці номер телефону ні є дійсним.