У Лівані покупець не прийняв українське зерно, що першим вийшло з порту Одеси

Новини України та світу
Ліна Тимошина
09 Серпня 2022, 08:24
Фото: Анадолу
Ліна Тимошина
09 Серпня 2022, 08:24

У Лівані покупець відмовився приймати українське зерно, яке було завантажено з українського порту Одеси. Про це повідомляє Посольство України в Лівані на сторінці у Фейсбук. Причиною називається затримка строків доставлення збіжжя.

Згідно з інформацією, наданою відправником українського зерна на борту Razoni, покупець в Лівані відмовився приймати вантаж через затримку термінів доставки (понад 5 місяців), - йдеться у повідомленні.

За даними посольства, вантажовідправник зараз шукає іншого вантажоотримувача, щоб розвантажувати свій вантаж або в Лівані/Триполі, або в будь-яку іншу країну або порт.

Як повідомляли QIRIM.News, 1 серпня перше судно з кукурудзою RAZONI, відбуло з порту Одеси в рамках «зернової угоди». Воно тримало курс з Одеси до ліванського порту Триполі.

Як повідомляли QIRIM.News, перше судно з кукурудзою, яке відбуло з порту Одеси в рамках «зернової угоди», прибуло до Туреччини у вівторок, 2 серпня.

Як повідомляли QIRIM.News, 22 липня у Стамбулі в палаці Долмабахче відбулася церемонія підписання узгодженої раніше угоди між Україною, Туреччиною та ООН з одного боку, та Туреччиною, ООН і росією з іншого боку про безпечне вивезення українського зерна через Чорне море.