У Міноборони РФ повідомили, що бронетехніка після навчань в Криму перетнула Керченський міст і прямує до місць дислокації

Новини України та світу
Ліна Тимошина
16 Лютого 2022, 10:14
Фото: Міноборони РФ, ілюстративне фото
Ліна Тимошина
16 Лютого 2022, 10:14

Ешелон з військовою технікою підрозділів Південного військового округу, що рухається в пункт постійної дислокації, перетнув Керченський міст. Про це повідомляє пресслужба Міноборони РФ.

Там зазначили, що підрозділи, які завершили участь у тактичних навчаннях на полігонах окупованого Криму, здійснюють марші до пунктів постійної дислокації залізничним транспортом.

Особовий склад підрозділу здійснив завантаження бронетехніки на гусеничному ходу: танків, бойових машин піхоти та самохідних артилерійських установок – на залізничні платформи на станціях завантаження, - йдеться у повідомленні.

Як писали QIRIM.News, 15 лютого Міноборони РФ заявило, що російські війська після закінчення заходів бойової підготовки повернуться до пунктів постійної дислокації.

Однак, як повідомляли QIRIM.News, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час онлайн брифінгу заявив, що Україна повірить у відведення російських військ лише тоді, коли це побачить.

Як писали QIRIM.News, Російська Федерація зосередила уздовж кордону з Україною та в тимчасово окупованому Криму близько 147 тис. військовослужбовців. Про це 15 лютого заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час термінової зустрічі держав-учасниць ОБСЄ для обговорення посилення військ РФ біля кордону з Україною, повідомляє Укрінформ.