У Німеччині відбудуться концерти українсько-кримськотатарського проєкту «Yuşan-Зілля»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Березня 2023, 08:43
Фото: PANDA Platforma
Ліна Тимошина
17 Березня 2023, 08:43

24 березня 2023 року о 20.00 у KörberForum у Гамбурзі розпочнеться концерт українсько-кримськотатарського проєкту «Yuşan-Зілля».

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти на сторінці у Facebook.

Колектив виконає старовинні українські, кримськотатарські та тюркські пісні, пісні Ашика Вейселя - турецького сліпого поета та співака, - йдеться у повідомленні.

Окрім музики, на слухачів очікує розмова-зустріч з кримськотатарським активістом, заступником генерального директора Українського інституту Алімом Алієвим.

Також концерти відбудуться і в інших великих містах Німеччини: Кельні, Дюссельдорфі, Берліні.

«Yuşan-Зілля» - українсько-кримськотатарський музичний проєкт, де переплітаються українські та кримськотатарські народні пісні і теми.

На зображенні може бути: 4 людини та текст «UKRAINISCH-KRIMTATARISCHES MUSIKPROJEKT YUŞAN-ZILLYA 22.03 Köln 24.03 Hamburg 23.03 Düsseldorf 25. Berlin Special guest Alim Aliev Journalist, Menschenrechtsaktivist, Forscher und stellvertretender Generaldirektor des Ukrainian Institute. Körber Stiftung ukrainian institute»
Фото: сторінка Facebook Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти