У п'ятницю кримчани знову залишилися без води

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
05 Серпня 2022, 14:49
Асіф АлієвQHA
05 Серпня 2022, 14:49

У п'ятницю в низці населених пунктів окупованого Криму через ремонти та пошкодження на мережах не було води.

Про це повідомляє РИА Новости.

За даними компанії, до 15 години обмежено водопостачання сімферопольського села Давидівка. Через пошкодження на мережах до 15.00 води також не було у Феодосії на проспекті Айвазовського та на вулиці Горького, 2-6. У феодосійському селищі Курортне до вечора ремонтують насосне обладнання, у зв'язку з цим без подачі ресурсу залишалися вулиці Курортна, Прибережна, вулиця Кара-Даг, у Щебетівці через пошкодження водоводу вулиця Первомайська.

Фахівці джанкойської філії до вечора вестимуть роботи у селищі Червоногвардійському, тому води не буде вулицями Матросова, Спортивної, Шевченка, Б. Хмельницького, 20 років Жовтня, Фрунзе, Крупської, Мічуріна, Енгельса, Чкалова. Також без води абоненти червоногвардійського села Схід, розташовані на вулицях Леніна, Садовій, Суворова, Мічуріна, Комсомольській, Виноградній.

Крім того, води не буде у Краснознам'янці та Зерновому. У Красноперекопському районі протягом дня без водопостачання залишиться село Вишнівка: вулиці Маленка, Білоусова, Леніна, Гагаріна, Єсеніна, у Білогірському районі – частково село Зибіне, у Ленінському – вулиця Тютюнова, 3-13 у селищі Леніно. Жителів бахчисарайського селища Бузок у зв'язку із зміною складу води у джерелі водопостачання просять не використовувати воду із центрального водопроводу для пиття. Вода придатна лише технічних потреб. Організовано щоденне підвезення: вранці з 8.00 до 10.00, увечері з 15.00 до 17.00.