У Пермі студент відкрив вогонь в місцевому університеті. Є загиблі

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
20 Вересня 2021, 10:56
Асіф АлієвQHA
20 Вересня 2021, 10:56

У Пермському державному університеті студент відкрив стрілянину.

Як повідомляє телеграм-канал Baza, стрілок, на ім'я Тимур Бекмансуров отримав поранення під час затримання і загинув.

Всього при стрільбі постраждали 11 осіб. Згідно Слідкому РФ , в результаті 5 осіб загинуло, 6 постраждало. Точні дані про загиблих і постраждалих уточнюються. Голова Слідчого комітету Росії доручив Головному слідчому управлінню СК Росії розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом стрілянини в університеті Пермі (ч.2 ст.105 КК РФ - вбивство).

У соціальних мережах потрапили кадри, як студенти вистрибують з будівлі університету через вікна.

Бекмансуров опублікував лист в якому стверджує, що його атака не є терактом, а сам він не перебуває в екстремістських організаціях. За словами злочинця, він давно думав про шутінг (масовий обстріл) і відкладав гроші на покупку вогнепальної зброї, а до березня 2 021-го зібрав потрібну суму. Також стрілок «для спрощення роботи СК» прикріпив ґрунтовну розповідь про те, як він проходив лікарів для отримання ліцензії.

Згідно з текстом злочинця, спочатку для нападу він вибрав свою колишню школу, але в підсумку змінив мета, оскільки «у діточок не особливо багато шляхів відходу для порятунку». Також перед терактом стрілок опублікував своє фото.

У травні цього року в Татарстані в школі № 175 міста Казань сталася стрілянина. Поранення різного ступеня тяжкості отримали 32 людини. Ім'я затриманого Ільназ Галявієв .