У Петербурзі на паркані Російського музею написали фрази про Путіна і ФСБ. Винуватця шукали декілька нарядів поліції, яких підняли по тривозі

Новини України та світу
Ігор ЗайцевQHA
30 Вересня 2019, 12:22
Ігор ЗайцевQHA
30 Вересня 2019, 12:22

У Санкт-Петербурзі підняли по тривозі поліцію для пошуків вандала, який написав образливе повідомлення про президента Росії Володимира Путіна на паркані Російського музею, передає "Фонтанка".

Нехороший запис з'явився під кованою огорожею Російського музею приблизно о 16:00 неділі, 29 вересня. Після дзвінка очевидців на площу Мистецтв були направлені наряди поліції, які засвідчили неповагу на адресу президента Володимира Путіна, а також — Федеральної служби безпеки, — йдеться у повідомленні.

Ним виявився 42-річний Ігор Соколов. Відзначається, що чоловік не дає показань і відмовляється відповідати, з якою метою написав образу.

Саме він написав: "Путін — тупе пискляве чмо. ФСБ — тупі шавки на підтанцьовці".

Проти нього порушили кримінальну справу за статтею "Вандалізм".

QHA media повідомляло, що 24 квітня користувачі соцмереж запустили «казковий» флешмоб. Його зміст полягав у написанні посту зі згадуванням імені президента Росії і словосполученням «казковий дол****».

Причиною став штраф у розмірі 30 тисяч рублів, який російський суд виписав жителю Новгородської області Юрію Картижеву за новим законом про неповагу до влади — той опублікував у соцмережі «ВКонтакте» записи, в яких нібито написав «Путін — казковий д*****б».