У Представництві Президента в АР Крим повідомили деталі обшуку в будинку делегата Курултаю Мустафи Мустафаєва

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Березня 2023, 13:38
Ліна Тимошина
23 Березня 2023, 13:38

Незаконний обшук в будинку делегата Курултаю кримськотатарського народу Мустафи Мустафаєва зранку 23 березня представники фсб провели через повідомлення про нібито пошкодження залізниці в Бахчисарайському районі 23 лютого 2023 року.

Про це повідомляє Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим на сторінці у Facebook.

Пана Мустафаєва разом із сином Сабрі відвезли у будівлю окупаційної фсб. За інформацією місцевих активістів, разом із Мустафаєвими забрали також їхнього сусіда – 33-річного Шевкета Ергашева, - йдеться у повідомленні.

У представництві розповіли, що раніше, 21 листопада 2017 року, у будинку Мустафи Мустафаєва співробітники фсб вже проводили незаконний обшук.

Зазначається, що Мустафаєв виступав в окупаційному суді у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова як свідок захисту та відвідував незаконні судилища над кримськими татарами в окупованому Криму.

Звертаємо увагу правоохоронних органів України на чергове порушення прав і свобод громадянина України. Закликаємо міжнародну спільноту засудити дії рф і підконтрольних їй окупаційних адміністрацій Криму та продовжувати політико-дипломатичний тиск на країну-агресорку, - заявили у Представництві Президента в АР Крим.

У відомстві підкреслили, що лише деокупація покладе край знущанням з громадян України та поверне мирне і вільне життя на тимчасово окупований Кримський півострів.

Як повідомляли QIRIM.News, зранку 23 березня, у перший день священного для мусульман місяця Рамадан, окупанти увірвалися з обшуком до будинку делегата Курултаю кримськотатарського народу Мустафи Мустафаєва у Бахчисараї.