У районах, що межують з РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України, прилягають до морського узбережжя, вводяться додаткові режимні обмеження

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Лютого 2022, 15:41
Ліна Тимошина
23 Лютого 2022, 15:41

У прикордонних районах вводяться додаткові режимні обмеження. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що додаткові тимчасові режимні обмеження вводяться у районах, які межують з РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України, прилягають до морського узбережжя. У відомстві пояснили, що, перш за все, такі заходи запроваджені для посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання дестабілізації обстановки на державному кордоні та іншим правопорушенням.

Серед обмежень: перебування у прикордонні у нічний час, вихід будь-яких плавзасобів з пунктів базування, рух транспорту (окрім військового, силових структур, агро-техніки) дорогами, що відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон. Також режимні заходи введені щодо перебування іноземців у прикордонній смузі, використання радіостанцій, здійснення польотів легкомоторних та безпілотних летальних апаратів, відео-, кіно-, фотознімання особового складу, об’єктів, будівель, споруд, транспорту та інших об’єктів, що належать Державній прикордонній службі України, та пересування по берегу чи льоду прикордонних водойм, - йдеться у повідомленні.

У Держприкордонслужбі наголосили, що додаткові режимні обмеження вводяться наказами прикордонних загонів та можуть відрізнятися у різних районах та областях.

У зв’язку з цим, особам, які мають необхідність перебування, проведення певного роду робіт у прикордонних контрольованих районах, прикордонній смузі, рекомендуємо ознайомитися з чинними режимними обмеженнями на сайті Державної прикордонної служби України, - додали у відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, 23лютого Рада нацбезпеки та оборони запропонувала запровадити режим надзвичайного стану на території України, крім Донецької та Луганської областей. Відповідне рішення ухвалили на засіданні РНБО. Про це повідомив на брифінгу секретар РНБО Олексій Данілов.