У різних частинах окупованого Криму фіксують активність військових літаків, які здійснюють пуски ракет по містах України

Новини України та світу
Ліна Тимошина
04 Липня 2022, 16:22
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Ліна Тимошина
04 Липня 2022, 16:22

У різних частинах тимчасово окупованого Кримського півострова фіксують активність військових літаків, які здійснюють пуски ракет по містах України. Про це повідомляє Представництво Президента в АР Крим на сторінці у Фейсбук в оперативній інформації щодо ситуації на тимчасово окупованій території АРК.

Мешканці Севастополя продовжують повідомляти: щоденно (особливо вночі) чутно гуркіт ракет в акваторії Чорного моря. Ймовірно, це пуски ракет з російських кораблів по містах України, - йдеться у повідомленні.

За інформацією з відкритих джерел та наданою Представництву громадянами України, всією територією тимчасово окупованого Кримського півострова продовжується пересування військової техніки, боєприпасів та особового складу російської армії.

Також повідомляється, що по всій території окупованого Криму регулярно перекривають ті чи інші транспортні вузли, зокрема незаконний кримський міст і трасу “таврида”, - зазначили у відомстві.