У Росії оголосили вирок солдату, який розстріляв своїх товаришів по службі

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Січня 2021, 16:00
6395758 24.11.2020 Солдат-срочник Рамиль Шамсутдинов, обвиняемый в расстреле сослуживцев в войсковой части в Забайкальском крае, на заседании 2-го Восточного окружного военного суда в Чите с участием присяжных заседателей. 25 октября 2019 года Шамсутдинов открыл огонь по сослуживцам во время смены караула. Погибли восемь человек, двое получили ранения. Шамсутдинов признал вину в расстреле сослуживцев и объяснил свой поступок неуставными отношениями в войсковой части. Солдату-срочнику грозит пожизненное заключение. Евгений Епанчинцев / РИА Новости
Асіф АлієвQHA
21 Січня 2021, 16:00

Військовий суд російського міста Чита засудив солдата, татарина за національністю Раміля Шамсутдінова до 24,5 років позбавлення волі за розстріл вісьмох товаришів по службі у 2019 році.

Про це «Idel.Реалії» повідомив адвокат солдата Руслан Нагієв.

Прокурор вимагав засудити Шамсутдінова до 25 років позбавлення волі.

28 грудня 2020 року суд присяжних визнав винним, але таким, що заслуговує на поблажливе ставлення, у вбивстві солдата-строковика Раміля Шамсутдінова, який влаштував стрілянину в Забайкаллі.

Як писали «Кримські новини», у жовтні 2019 року у військовій частині селища Гірський у Забайкаллі рядовий Раміль Шамсутдінов застрелив вісьмох осіб, у тому числі двох офіцерів.

Шамсутдінов заявляв слідству і суду, що піддавався знущанням з боку товаришів по службі, а один з офіцерів погрожував йому зґвалтуванням. У Міноборони визнали, що у Шамсутдінова був конфлікт з одним із офіцерів. Було порушено кримінальну справу про «дідівщину».

Читинський гарнізонний військовий суд засудив до двох років умовного терміну солдата Руслана Мухатова, який знущався над Шамсутдіновим. У вересні 2020 року справу Шамсудтінова про вбивство і замах на вбивство передали в суд.