У Росії поховають окупанта, який служив в окупованому Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
14 Травня 2022, 15:34
Асіф АлієвQHA
14 Травня 2022, 15:34

У неділю, 15 травня, у Свердловській області Росії поховають 34-річного російського десантника Андрія Зайцева.

Чоловік служив у російській армії за контрактом та загинув у ході повномасштабного вторгнення Росії в Україну, повідомляє місцеве видання «Вечірній Краснотур'їнськ».

Як ЗМІ розповіла Ганна, сестра загиблого, з 2005 до 2007 року Андрій Зайцев проходив термінову службу в повітряно-десантних військах Росії.

Після закінчення служби чоловік повернувся додому, до селища Рудничне. А у 2014 році він підписав контракт та поїхав служити у ВДВ Краснодарського краю Росії. У 2018 році Андрія Зайцева перевели на службу до анексованого Криму.

«6 травня вночі зателефонувала дружина Андрія та сказала, що його більше немає. Згодом, 11 травня, нам прийшло підтвердження. Востаннє з братом ми бачилися у вересні минулого року. Їздили до нього у відпустку», – заявила сестра загиблого російського окупанта

 11 травня, проросійські телеграм-канали повідомили про загибель в Українідвох російських десантників, офіцерів, які служили в окупованому Криму. Це  заступник командира десантно-штурмового батальйону гвардії майор Дмитро Востриков та командир розвідувально-десантної роти розвідувального батальйону 810-ї окремої бригади морської піхоти (Севастополь, бухта Козача) гвардії капітан Аскар Конарбаєв.