У Севастополі на вулицях збирають гроші для поранених окупантів

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
15 Серпня 2022, 16:37
Ярослава Саєнко
15 Серпня 2022, 16:37

На вулицях тимчасово окупованого Севастополя встановили ящик для збору пожертв російським воєнним злочинцям. Охочих допомогти армії рф заманюють піснями часів Радянського Союзу. Також у наметі збирають гроші для родичів ліквідованих загарбників. Про це повідомляє видання "Крим.Реалії".

Організатори зборів грошей російським окупантам встановлюють металеві конструкції у людних місцях – на ринках та біля зупинок громадського транспорту. На намет вішають пропагандистські плакати у кольорах російського прапора та символікою війни РФ проти України – літерою Z.

Також біля намету поставили великі колонки, з яких під фонограму співають пісні часів СРСР та 90-х років.

Перед наметами стоїть ящик для пожертв із написом "Допомога інвалідам військових конфліктів та сім'ям загиблих воїнів". Організатори заявляють, що гроші збирають для підтримки дружин та дітей учасників війни в Україні.

Водночас організатори збору для окупантів скаржаться, що молодь не відгукується на заклики пожертвувати гроші, тому протягом дня вдається зібрати лише кілька тисяч рублів.

Нагадаємо, ГУР оприлюднив перехоплення, де російський військовий, який знаходиться в Харківській області, розповідає про стан набору у їх збройні сили, відмічаючи те, що після зняття обмежень на відбір до лав збройних сил рф туди почала надходити лише одна «шваль».