«У «справі Чубарова» увімкнули другу космічну швидкість, за день допитали 16 «постраждалих і свідків» — адвокат

Новини
Ольга ПолтавкаQHA
28 Липня 2020, 12:10
Ольга ПолтавкаQHA
28 Липня 2020, 12:10

27 липня на засіданні у «справі», сфабрикованій проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, «кримський прокурор» допитав щонайменше 16 «потерпілих і свідків» обвинувачення. Про це адвокат Микола Полозов написав у Facebook.

«Верховний суд Криму», після відмови в допуску мене як захисника Рефата Чубарова, негайно включив другу космічну швидкість. Під час сьогоднішнього засідання були допитані щонайменше 16 потерпілих та свідків обвинувачення, — повідомляє Полозов.

На його думку, «розрахунок на те, щоб за 45 діб, упродовж яких «Третій апеляційний суд» розглядатиме скаргу на відмову в допуску обраного Рефатом Чубаровим адвоката, прогнати максимальну кількість доказів, а в ідеалі вийти на вирок».

Верховный суд Крыма, после отказа в допуске меня в качестве защитника Рефат Чубаров, в деле против него, незамедлительно...

Опубліковано Nikolai Polozov Понеділок, 27 липня 2020 р.

Нагадаємо, що 24 липня адвокат Микола Полозов подав апеляцію щодо утиску його права представляти в суді інтереси голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Як повідомляли «Кримські новини», 23 березня в анексованому Криму «слідчий комітет» порушив «кримінальну справу» проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова за «організацію масових заворушень, що супроводжувалися насильством».

22 червня «Верховний суд» анексованого Криму почав розгляд по суті «кримінальної справи» проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова. Проте засідання так і не відбулося, бо «суддя» Сергій Погребняк заявив самовідвід.