У Стамбулі пройде Міжнародний книжковий ярмарок

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
25 Листопада 2022, 18:22
Асіф АлієвQHA
25 Листопада 2022, 18:22

Міжнародний Стамбульський книжковий ярмарок пройде у турецькому мегаполісі з 3 по 11 грудня 2022 року.

Організаторами заходу виступають компанія Tüm Fuarcılık Yapım AŞ (TÜYAP) та Турецька асоціація видавців, передає агентство Anadolu.

Виставка за девізом «Книга повертається до міста» у 39-й раз відкриє для відвідувачів свої двері у Стамбульському виставковому центрі TÜYAP.

«Захід є найбільшою ланкою книжкових ярмарків Tüyap, організованих у різних частинах Туреччини», - сказав генеральний директор Tüyap Fairs Yapım AŞ Ільхан Ерсозлю, виступаючи на прес-конференції з нагоди майбутнього заходу в Стамбулі.

За його словами, організатори заходу дуже зраділи, що виставка відчинить свої двері для відвідувачів у 39-й раз.

«Востаннє виставка проводилася у 2019 році. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб це стало масштабним заходом», - сказав Ерсозлю.

Гендиректор зазначив, що у виставці на тему «Чарівний світ книги» візьмуть участь близько тисячі видавництв, брендів, установ та неурядових організацій.
Очікуємо, що інтерес до виставки виявить понад 750 тисяч відвідувачів. Ерсозлю заявив, що окрім зустрічі з відомою турецькою письменницею Назли Ерай, на відвідувачів очікують цікаві знайомства з улюбленими письменниками та ілюстраторами.