У Стамбулі відбулася акція в пам'ять про жертв Голодомору (ФОТО)

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
26 Листопада 2022, 16:14
Асіф АлієвQHA
26 Листопада 2022, 16:14

Сьогодні, 26 листопада, у Стамбулі пройшла акція, присвячена пам'яті жертв голодомору.

В акції взяли участь представники чеченської діаспори, що проживають в Туреччині, повідомляє журналістка QIRIM.News зі Стамбула.

Учасники акції тримали в руках прапори Ічкерії, України, кримськотатарського народу, а також фотографії українських міст, які зазнали ракетного та артилерійського обстрілу з боку РФ.

На акції було зачитано звернення Уряду Чеченської Республіки Ічкерія на адресу України та українських біженців, які перебувають у Туреччині.

"Ось уже десятий місяць, триває кровопролитна агресія Росії проти волелюбних народів України. Росією віддано нарузі, таке святе братство слов'янських народів, що оберігається нею! до українців на допомогу поспішають вільнолюбні кавказці: грузини, чеченці, черкеси, карачаївці, дагестанці!

Світом дана відповідна оцінка діям агресора Росії та її злочинному керівництву. Народи Європи однозначно стали на бік України; до країни безперебійно надходить гуманітарна допомога, сучасна зброя та боєприпаси. Біженці з України привітно прийняті Євросоюзом та Туреччиною!

Такої хвилі єдності світ не бачив з часів Другої світової війни, коли все прогресивне людство повстало проти німецького фашизму!
Бачити таку нелюдяність з боку Росії, українцям не в першій, нею не забуто ще трагічних років голодомору, влаштованому СРСР у тридцяті роки, коли штучно влаштований голод, викосив третину нації, десятки мільйонів українців! Тоді, Кавказ прийняв десятки тисяч українських дітей, чиї батьки були убиті московськими орками!

Уряд Чеченської республіки Ічкерія вважає своїм святим обов'язком прийняти всеосяжну участь у війні України проти російського агресора у справі звільнення країни від загарбників і вживе всіх можливих заходів для цього! Разом ми сила, разом ми переможемо! Слава Україні! Слава її героїчним захисникам! Перемоги нам, наші брати Українці!"