У відставку подав псевдомер Джанкоя

Новини України та світу
Алла Трапезова
01 Жовтня 2021, 13:01
Алла Трапезова
01 Жовтня 2021, 13:01

У відставку подав так званий «глава» адміністрації окупованого Джанкоя Едуард Селіванов. Про це повідомляють ЗМІ країни-агресора.

Сьогодні, 1 жовтня 2021 року, «депутати» міськради в ході позачергової сесії припинили повноваження Селіванова. Відзначається, що у відставку «мер» пішов за власним бажанням.

Виконувати обов'язки мера поки буде так званий «перший заступник» Ігор Івін. Вже призначена дата конкурсу на заміщення вакантної посади, попередньо він пройде 27 жовтня.

Відзначається, що Селіванов очолив окупований Джанкой в ​​грудні 2016 року. До того він працював на різних посадах в міській філії підприємства «Кримтеплокомуненерго», російських Джанкойській районній та міській адміністрації.

Нагадаємо, в останні кілька тижнів в Криму стався ряд відставок посадовців, призначених окупантами. Зокрема, був звільнений «міністр охорони здоров'я» Олександр Остапенко. Посади також позбулися ще два псевдоміністра – транспорту Євген Ісаков і будівництва і архітектури Михайло Храмов, а також так званий заступник голови Ради міністрів Криму Євген Кабанов. Останніх двох заарештували до 22 листопада у справі про розкрадання понад 57 млн ​​рублів.