У Вірменії обговорили результати саміту «Кримська платформа»

Новини України та світу
Ірина Требунських
27 Серпня 2021, 19:17
Фото: МЗС України
Ірина Требунських
27 Серпня 2021, 19:17

Перше виїзне обговорення результатів міжнародного саміту «Кримська платформа» проведено у Вірменії. Відбулося це під час зустрічі посла України в Республіці Вірменія Івана Кулеби з вірменськими політиками та експертами, передає міністерство закордонних справ.

Через «Кримську платформу» Україна вирішує завдання з повернення Криму із забуття. Крим знову увірвався у міжнародний інформаційний простір, тож впевнений рух у напрямку його деокупації триває, — наголосив Кулеба.

Український посол ще раз озвучив п’ять основних напрямів, які втілюватимуться в рамках «Кримської платформи», а також основні складові ухваленої Спільної декларації.

Під час зустрічі політики двох країн порушили питання щодо розвитку двосторонніх відносин між державами — на рівні громадянського суспільства, а також на міжпарламентському та міжурядовому рівнях.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба окреслив п’ять напрямків, за якими триватиме робота «Кримської платформи».

«Кримські новини» публікували виступи представників 45 країн і міжнародних організацій, які озвучили під час саміту «Кримська платформа» у Києві.