«У якій би тяжкій ситуації він не був, Азіз не втрачає оптимізму», - дружина політв'язня Аділе Ахтемова

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
10 Листопада 2021, 16:33
Асіф АлієвQHA
10 Листопада 2021, 16:33

У якій би важкій ситуації не опинився б мій чоловік, він завжди ходить з усмішкою на обличчі не втрачає оптимізму.

Про це QIRIM.News розповіла дружина Азіза Ахтемова - Аділе.

За її словами, найважче для Азіза — це розлука з дочкою.

«У кожному листі він просить, щоб ми показували її фотографію. Він дуже переживає, що дочка може забути та відвикнути від нього. Маленька дитина справді може відвикнути від людини, яка не грається з нею, коли не бачить свого батька», - сказала вона.

Аділе Ахтемова висловила подяку джемаату (народу), який матеріально та фінансово допомагає їхній родині.

«Багато сімей, дружини, матері політв'язнів підтримують нас хтось морально, хтось фінансово. Багато хто ходить на суди, не бояться великих штрафів, які їм сплачують. Я дуже вдячна нашому народові за таку підтримку», - сказала вона, додавши, що чоловік був єдиним, хто забезпечував сім'ю матеріально.

Попри перебування чоловіка у СІЗО, Ахтемова намагається скрасити його життя у неволі.

«Я ретельно підходжу до питання передачі. Я хочу, щоби навіть на відстані, хочу радувати його новими речами. Я відправила йому нову сумку, щоб він міг складати свої речі, чоботи. Він дуже зрадів цьому. Я намагаюся, відправляти все, що йому подобається в його смаку, щоб якась радість була у нього там», - зізналася вона.

Батьки Азіза, повідомила вона, досі не можуть отямитися і перебувають у розпачі через арешт сина і поглинені лише думками про нього.

«Вони займаються висаджуванням квітів у теплиці, але цього року вирішили не садити нові квіти. Зараз вони цілком і повністю думають лише про Азіза», - сказала дружина політв'язня.

Зазначимо, підконтрольний Кремлю «Київський районний суд» Сімферополя продовживарешт кримськотатарському активісту Азізу Ахтемову до 23 січня 2022 року.

Нагадаємо, 3 і 4 вересня в окупованому Криму російські силовики провели обшук у 5 кримських татар, а потім викрали їх. Серед них перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, а також Асан і Азіз Ахтемові, Ельдар Одаманов і Шевкет Усеінов. Пізніше Ахтемових, а також Джеляла окупаційний суд звинуватив у причетності до підриву газопроводу в селі Перевальному Сімферопольського району. Усі вони заарештовані до 4 листопада.