«У західному військовому окрузі окупанти формують 3-ій армійський корпус і не виключено, що він може бути задіяний у наступі на Київ», - Павлюк

Новини України та світу
Ліна Тимошина
22 Червня 2022, 13:51
Фото: Генеральний штаб ЗСУ
Ліна Тимошина
22 Червня 2022, 13:51

У західному військовому окрузі триває формування 3-го армійського корпусу з пунктом постійної дислокації у Муліно, і не виключено, що він може бути задіяний у наступі на столицю. Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив командувач угруповання сил і засобів оборони міста Києва Олександр Павлюк, пише інформагентство.

За наявними даними, у західному військовому окрузі триває формування 3-го армійського корпусу чисельністю до 15,5 тис. військовослужбовців з пунктом постійної дислокації у Муліно (Нижньогородська обл.). Орієнтовний термін набуття готовності до виконання завдань – 15 серпня поточного року. Не виключено, що, у разі потреби, підрозділи та військові частини зі складу новостворюваного армійського корпусу можуть бути задіяні у наступі на Київ, - наголосив Павлюк.

Також він повідомив, що на цей час уздовж державного кордону України на території Брянської та Курської областей рф зосереджені до трьох батальйонних тактичних груп, одна ротна тактична група зі складу збройних сил російської федерації та до трьох батальйонів федеральної служби військ національної гвардії. Зазначеного угруповання на сьогодні не достатньо для проведення наступальної операції в напрямку на Київ, його основним завданням є прикриття ділянки російсько-українського кордону.

Всього угруповання противника у зазначеній смузі, з урахуванням прикордонної служби фсб рф, може налічувати: особового складу – до 4 тис. осіб, засобів вогневого ураження – до 300 одиниць, - додав він.