У Зеленського засудили незаконне та грубе поводження російських окупантів з колишнім політв'язнем Асаном Чапухом і його дружиною Асіє Чапух

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Жовтня 2022, 16:05
Ліна Тимошина
14 Жовтня 2022, 16:05

Представництво Президента в АР Крим засудило незаконне та грубе поводження російських окупантів з колишнім політичним в'язнем Асаном Чапухом і його дружиною Асіє Чапух під час обшуку в їхньому будинку. Про це написала пресслужба відомства на сторінці у Фейсбук.

Представництво засуджує незаконне та грубе поводження російських окупантів із громадянами України Асаном та Асіє Чапух. Репресії та протиправні політичні переслідування за вигаданими статтями повинні негайно припинитися, що неможливо без деокупації Кримського півострова!, - наголосили у відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, в окупованому Криму зранку відбувся обшук у ветерана кримськотатарського національного руху Асана Чапуха.

Як повідомляли QIRIM.News, після завершення обшуку у колишнього політв'язня Асана Чапуха його дружину Асіє Чапух вивели з дому та вивезли.

Як повідомляли QIRIM.News, на дружину ветерана кримськотатарського національного руху Асана Чапуха Асіє Чапух окупанти склали два адміністративні протоколи після обшуку в їхньому будинку.