У ЗСУ розповіли, чи зможе росія використати пошкоджений аеродром у Криму

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
13 Серпня 2022, 12:28
Ярослава Саєнко
13 Серпня 2022, 12:28

Росіяни можуть і далі використовувати атакований напередодні військовий аеродромі "Саки" біля Новофедорівки в окупованому Криму. Про це в телеефірі сказав речник Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат

За словами речника, внаслідок атаки на аеродром окупанти втратили льотний склад, і, ймовірно інженерний склад, який обслуговував ці літаки. 

При цьому сам аеродром не зазнав руйнувань, які б унеможливили його використання. 

Його відновлювати особливо і не потрібно. Було уражено стоянку літаків, знищено техніку, можливо, склад артилерійського озброєння, можливо, склад паливно-мастильних матеріалів. Основне на аеродромі - злітно-посадкова смуга. Вона функціонує.  … Я думаю, що вони вже його відновлюють, питання лише про безпеку знаходження там авіації. Для літака перелетіти з одного аеродрому на інший - невелика проблема, це лічені хвилини, - сказав речник.

Як повідомляли QIRIM.News, 9 серпня жителі окупованого Криму повідомляли про вибухи у районі військового аеродрому у селі Новофедорівка. За даними ЗМІ, аеродром у Новофедорівці, що неподалік від міста Саки, є одним із ключових пунктів для російської армії. Саме звідти ворожа авіація підімалась у небо та бомбила цивільне населення на материковій частині України.