УАФ офіційно затвердила футбольний статус гасел «Слава Україні» та «Героям слава»

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
11 Червня 2021, 16:03
Тетяна Нікішина
11 Червня 2021, 16:03

Виконком Української асоціації футболу (УАФ) офіційно затвердив гасла «Слава Україні» та «Героям слава» як футбольні вітання. Рішення ухвалили одностайно 45 голосами.

Про це повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні» та «Героям слава», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших уболівальників у рідній країні й по всьому світу. На всіх матчах наших збірних, — зазначив Павелко.

Окрім того, УАФ затвердила футбольний статус малого і великого Гербів України.

Раніше УЄФА зобов’язало прибрати частину гасла з екіпірування збірної України, в якому вона мала зіграти на Євро-2020. В організації провели аналіз футбольної форми після запиту з боку Російського футбольного союзу.

Водночас УЄФА дозволило залишити на футболці карту України з окупованим Росією українським Кримом і гасло «Слава Україні». В організації визнали його неполітичним.

Таким чином РФ, намагаючись прибрати з футболок українських футболістів два слова, сприяла тому, що зараз усі міжнародні ЗМІ та соцмережі рясніють написами: Glory to Ukraine! Glory to the heroes!

Як повідомляли «Кримські новини», головний тренер національної збірної з футболу Андрій Шевченко прокоментував реакцію Росії на нову форму українців.