Учасника незаконного формування на Луганщині затримали у Дніпрі — Генпрокуратура

Новини України та світу
Ірина Требунських
02 Квітня 2021, 13:08
Ірина Требунських
02 Квітня 2021, 13:08

У місті Дніпро затримали учасника незаконного збройного формування (НЗФ) окупаційної «адміністрації» Росії, підозрюваного у створенні терористичної групи. Про це повідомляє Генпрокуратура України.

Слідством встановлено, що підозрюваний з травня по червень 2014 року у складі НЗФ РФ «Всевелике військо Донське» організовував і «служив» зі зброєю в руках на незаконних блокпостах. Ці блокпости окупанти розташували на трасі між населеними пунктами Словʼяносербськ і Трьохізбенка Луганської області біля мосту через річку Сіверський Донець.

До обов’язків учасника НЗФ Росії входив контроль за діяльністю чергових змін на блокпостах, перевірка документів осіб, їх затримання, огляд та обшук транспортних засобів, — йдеться у повідомленні.

Після виїзду з тимчасово окупованої території Луганської області підозрюваний працював керівником у вагоноремонтному підприємстві.

Нагадаємо, контррозвідка Служби безпеки України затримала у Дніпрі агента «МДБ ДНР», яка позиціонує себе як «спецслужба» терористів. Зловмисник збирав розвідувальну інформацію про українські військові підрозділи, що дислоковані на території регіону.

Як повідомляли «Кримські новини», прокуратура АРК повідомила про підозру в порушенні законів і звичаїв війни чотирьом жителям Криму, які в березні 2014 року викрадали і катували координаторів і прибічників кримського Євромайдану, що намагалися мирним шляхом протидіяти окупації півострова.