«Угода про Зону вільної торгівлі між Україною та Туреччиною знаходиться в одному кроці до підписання», — нардеп Роман Грищук

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
13 Січня 2022, 18:12
Асіф АлієвQHA
13 Січня 2022, 18:12

Сподіваємося, що під час візиту президента Туреччині Реджепа Таїпа Ердогана в Київ буде підписана Угода про Зону вільної торгівлі.

Про це QIRIM.News повідомив народний депутат, співголова групи з міжпарламентських зв'язків із Турецькою Республікою Роман Грищук.

За його словами, ця угода дасть ще більш поштовх для досягнення цілей які були заявлені двома країнами, зокрема збільшить товарообіг між двома країнами.

Він додав, що між президентами Туреччини та України існують дружні та тепли відносини, які також сприяють зміцненню міждержавних зв'язків.  

Раніше, народний депутат Рустем Умєров, який перебуває у складі української парламентської делегації, яка перебуває в Туреччині з робочим візитом, розказав про головні очікуванняУкраїни від лютневого візиту Ердогана до Києва.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський розраховує підписати угоду про вільну торгівлюз Туреччиною на початку 2022 року. Переговори щодо створення зони вільної торгівлі між двома державами тривають близько десяти років. Туреччина традиційно обмежує імпорт української сільськогосподарської продукції. Саме питання торгівлі сільгосппродукцією було каменем спотикання у переговорах щодо створення ЗВТ та предметом тривалих переговорів.