«Україна безумовно поверне Крим»,— ГУР відповів чому ЗСУ не зайшли до півострова до кінця весни

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
08 Червня 2023, 18:30
Асіф АлієвQHA
08 Червня 2023, 18:30

Представник Головного управління розвідки МО України Андрій Юсов розповів в інтерв'ю УП, що озвучені прогнози від Кирила Буданова були лише можливим сценарієм.

За його словами, Буданов озвучував лише можливі сценарії, а плани в підсумку можуть змінюватися.

“Ми говоримо про сценарії. Це ж не ставка у букмекерській конторі та не календар відривний на стіні. Корективи відбуваються. Але загальна ситуація і загальна оцінка залишається без змін: Україна безумовно поверне Крим. І в цій ситуації слова Буданова точно будуть пророчими”, – зазначив Юсов.

Нові приблизні терміни він оголошувати не став, посилаючись на необхідність дотримуватися тиші, але натякнув, що “буде тепло”. Не можна також стверджувати, що мова йде саме про літо, оскільки саме “тепло” може бути і восени, тож не варто сприймати заяву розвідника, як нову обіцянку “зайти в Крим уже влітку”.

Андрій Юсов також додав, що збільшення кількості “бавовни” в Криму – це демонстрація для окупантів того, що вони там лише тимчасово. За його словами, багато з них уже готові тікати в будь-який момент, а їхні сім’ї вже перевезені в умовно безпечні місця. Панічні настрої спостерігаються і серед російських військових, але “їхня думка нікого не цікавить [в самій росії]”.