«Україна ініціювала переговорний процес з партнерами в Чорноморському регіоні», - Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
16 Грудня 2021, 16:21
Фото: ОПУ
Ліна Тимошина
16 Грудня 2021, 16:21

Україна ініціювала переговорний процес із партнерами в Чорноморському регіоні, зокрема, й для збільшення кількості навчань. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на пресконференції з Генсекретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Україна ініціювала переговорний процес з партнерами з Чорноморському регіоні задля підвищення заходів довіри, збільшення кількості навчань та заходів підготовки. Сподіваємося, що ця ініціатива знайде відгук у наших партнерів, адже стабільність у Чорноморському регіоні - це наш спільний інтерес, - заявив президент.


Також Зеленський зазначив, що те, що відбувається в окупованому Криму, на Донбасі та на кордонах - слід розглядати комплексно.

Те, що нині відбувається на тимчасово окупованому півострові Крим і на Донбасі, навколо кордонів України та в Чорному і Азовському морях, варто розглядати в комплексі з іншими гібридними елементами, які російська сторона використовує для шантажу і тиску на нашу державу і демократію, - наголосив глава держави.

Він уточнив, що йдеться про використання мігрантів як зброї, створення штучної енергетичної кризи, поширення хвиль дезінформації та здійснення кібератак.

Як повідомлялиQIRIM.News, 16 грудня Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Брюсселі заявив, що на кордонах України триває нарощування військ і техніки Російської Федерації.