«Україна не готує провокації в окупованому Криму»,— секретар РНБО

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
12 Лютого 2022, 10:11
Асіф АлієвQHA
12 Лютого 2022, 10:11

Україна не готувала, не готує і не планує готувати жодних провокацій на території окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також на території анексованого Росією Криму.

Про це 11 лютого заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передає QIRIM.News.

Він зазначив, що Україна  демократична країна й життя людини — це найвища цінність.

«Ми чули про Кримський міст, ми чули про Чорнобильську станцію, ми чули про територію окупованих Донецької та Луганської областей, про інші об'єкти..., щоб звинуватити наших військових, звинуватити нашу країну нібито в цих речах. Ще раз підкреслюю - ми цими питаннями не займаємося і займатися не збираємося. Для нас життя людини - це найвища цінність, тому що ми є демократичною країною і не можемо нехтувати життям тих чи інших людей для вирішення незрозумілих для нас питань» - зазначив він.

Раніше секретар РНБО заявив, що станом на сьогодні повернути окупований Крим нереально. Натомість з часом ситуація може змінитися. 

Як повідомляли QIRIM.News, 3 лютого міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що ЗСУ не планують жодного наступу на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, ані на окупований Крим.