«Україна ніколи не визнає Крим частиною рф», - Зеленський

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
14 Травня 2022, 15:13
Фото: пресслужба ОПУ
Асіф АлієвQHA
14 Травня 2022, 15:13

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що Україна ніколи не визнає Крим частиною російської федерації.

Про це він сказав в інтерв'ю італійському каналу Rai 1, відповідаючи на запитання, чи готова Україна визнати незалежність Криму, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ні. Ми ніколи не визнаємо Крим частиною російською федерації. Крим мав і до війни автономію. Він і є Автономною Республікою Крим зі своїми правами, своїм парламентом. Але це була українська територія. Автономна Республіка Крим у складі України», - сказав Президент.

Він нагадав, що в ході переговорів української і російської делегацій була пропозиція врегулювати питання Криму пізніше, але росія не дала згоди.

«Ми говорили в ході переговорів про те, що добре, рішення по Криму не на часі під час війни. На часі людське життя. Давайте відставимо це питання у наших перемовинах, якщо воно ускладнює процес перемовин. Якщо питання Криму ускладнює питання зустрічі між президентами, то ок, відставимо це питання. Ми навіть пропонували відставити це питання на деякий час і врегулювати його впродовж 10 років. Але ми не почули згоди на це питання», - зазначив Зеленський.