Україна потребує зброї дальньої дії, броні та засобів берегової оборони – глава Пентагону

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
15 Червня 2022, 18:20
Ярослава Саєнко
15 Червня 2022, 18:20

Україна потребує зброї дальньої дії, броні та засобів берегової оборони. Про це оголосив міністр оборони США Ллод Остін 15 червня під час виступу на відкритті третього засідання контактної групи з питань оборони України у Брюсселі. Текст його промови опублікувала пресслужба Пентагону.

Він зазначив, що контактував із міністром оборони України Олексієм Резніковим щодо ситуації на полі бою російсько-української війни.

І ми працюємо, щоб задовольнити запит України на нові спроможності, особливо її потребу щодо дальнього вогню, броні та берегової оборони. Щоб допомогти Україні захиститися, США надали їй гаубиці, Javelin, величезну кількість боєприпасів, БПЛА, гелікоптери Мі-17, радари протидії артилерії, тактичні машини та засоби радіоелектронної боротьби, – сказав він.

Міністр додав, що США й партнери також займаються навчанням українських військових.

І ми віддані зробити навіть більше. Ми надаємо захисникам України реактивні системи залпового вогню HIMARS, і це значно збільшить спроможності України, особливо разом із наданням додаткових ракетних систем за стандартами НАТО від Великобританії та інших наших союзників, – сказав він.

Нагадаємо, сьогодні міністр оборони України Олексій Резніков прибув на зустріч «Рамштайн-3».