«Україна - потужна держава», - президент Ердоган попередив Росію

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
18 Січня 2022, 15:01
Фото: Haberturk
Асіф АлієвQHA
18 Січня 2022, 15:01

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган у вівторок, 18 січня, коментуючи можливе нове вторгнення Росії в Україну, назвав її нереальною.

Як передає Daily Sabah, турецький лідер заявив, що Україна – це не проста країна, а потужна держава.

«Я не розглядаю вторгнення Росії в Україну як реалістичний сценарій. Тому що Україна – не звичайна країна. Україна – потужна держава. Міркування у дусі "я захоплю землі в якомусь місці та заберу їх" не працюють», - сказав він.

Ердоган зазначив, що для того, щоб Росія пішла на цей крок, їй необхідно переглянути ситуацію у світі та власну ситуацію.

«Президент Азербайджану Алієв нещодавно відвідав Україну. Тепер і я поговорю з Ільхам беєм (паном Ільхам-прим.ред). І, звичайно, треба буде поговорити про все це з Путіним. Тому що цей регіон більше не може миритись із війнами. Нам потрібно повністю викорінити війни у ​​цьому регіоні», - сказав він.

Раніше повідомлялося, що на територію Республіки Білорусь почали прибувати підрозділи зі складу Збройних Сил Російської Федерації. Як повідомляли QIRIM.News 2 грудня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба не виключає можливості, що у вторгненні в Україну можуть взяти участь і білоруські збройні сили.