Україна відреагувала на карту без Криму у британського перевізника

Новини України та світу
Хельга Полтавка
02 Серпня 2021, 11:00
Хельга Полтавка
02 Серпня 2021, 11:00

Компанія-перевізник CAME-RO, зареєстрована у Британії, використовує мапу України без Криму. Мапа розміщена на сторінці в Facebook, а також на транспорті фірми.

Посольство України у Великій Британії відреагувало на зображення британською компанією карти України, яка не включає Крим.

Ми звертаємо увагу на кожен випадок провокаційного представлення кордонів України всупереч міжнародному праву. Посольство України у Великій Британії вивчає цю ситуацію і визначить свої подальші дії, — йдеться в опублікованому в Twitter повідомленні посольства.

Компанія пропонує послуги з організації переїздів у межах Британії та по всій Європі, а також послуги зберігання. На її офіційному сайті зазначається, що компанія має офіси в Лондоні та Глазго, а склади — у Бірмінгемі та місті Вест-Бромвіч.

Брендування можна бачити на фотографіях на офіційній Facebook-сторінці CAME-RO, такий самий фургон зображений на обкладинці.

Як повідомляли «Кримські новини», на офіційному сайті Олімпійських ігор-2020 у Токіо (Японія) виправили мапу світу, на якій помилково вказали кордони України, відокремивши окупований Росією Крим від материкової частини країни.

Раніше мапу України без Криму публікували британська та російська служби BBC, британська газета The Times, іспанська телерадіокомпанія RTVE, французьке видання Le Monde та американський телеканал CNN.

Нагадаємо, британське видання The Guardian публікувало карту України без окупованого півострова в матеріалі про поширення коронавірусу в світі. Через деякий час посольство України в Великій Британії повідомило, що видання оновило карту і Крим більше не зображувався російським.