«Україна воюватиме, доки з її території не будуть вигнані всі російські війська», - начальник ГУР Міноборони Буданов

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Травня 2022, 16:05
Фото: Emile Ducke / DER SPIEGEL
Ліна Тимошина
20 Травня 2022, 16:05

Україна воюватиме, доки з її території не будуть вигнані всі російські війська. Про це в інтерв’ю виданню “The Wall Street Journal” заявив начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов, пише пресслужба ГУР.

Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року. Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється, - сказав Буданов.

Він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація.

Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної, – зауважив генерал-майор.

Буданов повідомив, що Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти - з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити.

Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат, – підсумував керівник української воєнної розвідки.