«Україні слід продовжувати політику припинення постачання води в окупований Крим» — експосол США Гербст

Новини
Ірина Требунських
28 Травня 2020, 12:27
Ірина Требунських
28 Травня 2020, 12:27
Джон Гербст

Експосол США в Україні Джон Гербст заявив, що Київ має притримуватися й надалі політики припинення постачання води в Крим, поки він анексований Росією. Таку заяву він зробив під час онлайн-конференції «Україна в Конгресі», передає «Укрінформ».

Я рекомендую Україні зберігати свою політику щодо водопостачання до Криму. Підтримую введення додаткових санкцій проти Москви — як з боку Сполучених Штатів, так і ЄС, — сказав експосол.

Гербст зазначив, що українська влада й західні країни мають зберігати якомога вищу ціну окупації Криму для Кремля. Водночас, за його словами, нові обмеження навряд чи будуть запроваджені, якщо тільки Кремль не піде на загострення ситуації. «Але я твердо переконаний, що санкції самі по собі продовжують чинити серйозний вплив на Росію», — додав експосол.

QHA media з’ясовувало, чи є шанси у Росії відкрити шлюзи Північно-Кримського каналу за допомогою ООН, чи допоможе їй у цьому залучення колаборантів з числа кримських татар та як на такі потуги з боку РФ має реагувати Україна.