Українські дипломати звернуться до Apple через зображення «російського» Криму

Новини України та світу
Алла Трапезова
20 Жовтня 2021, 17:18
Алла Трапезова
20 Жовтня 2021, 17:18

Міністерство закордонних справ доручило посольству України в США розібратися, чому компанія Apple зобразила на мапі Крим як частину країни-агресора РФ. Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

Українські дипломати зв’яжуться з компанією Apple і розберуться в ситуації, адже міжнародні домовленості забороняють визнавати Крим територією іншої країни.

Міністерство закордонних справ вже доручило посольству України в США звернутися до компанії Apple, аби розібратися в цій ситуації. Резолюції Генеральної Асамблеї ООН чітко вимагають від усіх сторін утримуватися від дій, які можуть поставити під сумнів статус Криму як невід’ємної частини території України, – заявив Ніколенко.

Нагадаємо, стало відомо, що на мапі в додатку Apple Music for Artists Крим визначений, як частина РФ. Цей додаток дозволяє слухати композиції з різних країн та регіонів. Там Україна зображена без Криму, в той час, як в РФ – навпаки. Через цей скандал багато українців вирішили перейти з Apple Music на Spotify.

Як ми писали раніше, в липні на сайті Олімпіади «помилилися» при зображеннімапи України. На мапі території тимчасово окупованого Росією Криму відділили від іншої частини України, попри міжнародно визнані кордони країни.