Українські резервісти провели тренування вздовж адмінмежі з окупованим Кримом

Новини України та світу
Ірина Требунських
04 Серпня 2021, 17:15
Скріншот
Ірина Требунських
04 Серпня 2021, 17:15

На постах спостереження вздовж адмінмежі з територією тимчасово окупованого Росією Криму українські військові провели низку тренувань. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

До тренувань залучили резервні війська.

Під час тренувань відпрацьовано дії на спостережних постах та їхнє посилення підрозділами резерву, що, за задумом, за підтримки артилерії, знищують живу силу умовного противника, діставшись визначеного рубежу, — пояснюють у Міноборони.

Командувач об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв підкреслив, що від навченості та особистої підготовленості військових залежить боєготовність підрозділу, життя побратимів та посестер.

Постійні навчання та тренування є звичайною справою для воїнів-десантників, які входять до складу угруповання військ, що несе бойову службу на південному напрямку, — додав він.

РЕЗЕРВИ НАПОГОТОВІ

РЕЗЕРВИ НАПОГОТОВІНа постах спостереження, що розташовані вздовж адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим проведено низку тренувань із застосуванням резерву. – Постійні навчання та тренування є звичайною справою для воїнів-десантників, які входять до складу, підпорядкованого Командуванню, угруповання військ, що несе бойову службу на південному напрямку, – зазначив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.За словами командувача, у ході тренувань “крилаті піхотинці” відпрацювали дії на спостережних постах та їхнє посилення підрозділами резерву, що за задумом, за підтримки артилерії знищують живу силу умовного противника, діставшись визначеного рубіжу.Слід зазначити, що під час тренувань десантники долали різні перешкоди та займали позиції на складних ділянках місцевості.Як зазначив командувач, досвід участі в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил показав, що від навченості та особистої підготовленості кожного військовослужбовця залежить боєготовність підрозділу та збереження життя побратимів. Разом переможемо!Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС Україниhttps://www.youtube.com/watch?v=yjmrxvS0Ks0https://www.youtube.com/watch?v=JmHd_gR0LEM#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОСЗСУ #JointForcesCommand #JFC #military #Разом_переможемо #НАЄВ

Posted by Командування об'єднаних сил ЗС України on Monday, August 2, 2021

Нагадаємо, 21 липня українські підрозділи протиповітряної оборони тренувалися проводити бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів «Бук» для відбиття авіаційного удару умовного противника на адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим. 

Як повідомляли «Кримські новини», 19 липня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині розпочалися багатонаціональні військові навчання литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького «Три мечі-2021».