Українські розвідники тренуються поблизу окупованого Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
04 Січня 2022, 10:56
Фото: Командування об'єднаних сил ЗСУ
Ліна Тимошина
04 Січня 2022, 10:56

Воїни-розвідники, які виконують бойові завдання неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, тренуються давати відсіч ворогу на близькій відстані. Про це повідомили в Командуванні об'єднаних сил ЗС України на сторінці у Фейсбук.


За словами офіцера угруповання військ, підполковника Кирила Холявка, за легендою, розвідники виходять у розвідку не вивіданою дорогою. Після висування на рубіж відкриття вогню, бійці пересуваються на полі бою різними способами, прикриваючи один одного.

На зображенні може бути: 4 людини та на відкритому повітрі
Фото: Командування об'єднаних сил ЗСУ

Такий метод дає можливість вести прицільний вогонь з різних положень і водночас вести розвідку противника та місцевості, - пояснив Холявко.

Офіцер розповів також, що розвідники відпрацювали такий елемент ближнього бою як наліт. Тобто спосіб ведення розвідки з метою раптового нападу на об'єкт з метою захоплення документів і зразків озброєння.

На зображенні може бути: 3 людини та на відкритому повітрі
Фото: Командування об'єднаних сил ЗСУ

Кожен розвідник, який входить до складу бойової групи, має бути навчений подібним прийомам ведення розвідки. Тільки завдяки постійній підготовці можливо досягти результатів під час накопичування досвіду з тактики, - наголосив підполковник.

Як повідомляли QIRIM.News, 2 грудня на одному з військових полігонів Херсонщини, неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, проведено тактичне навчання артилерійських підрозділів, що входять до складу угрупування військ «Південь».

Раніше, як писали QIRIM.News, поблизу адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, також відбулися батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою та залученням авіації.  До навчань задіяли батальйон морської піхоти, посилений танковою ротою та підрозділом вертольотів армійської авіації.