Українські спецпризначенці провели спільні навчання з військовими США і Британії

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
23 Червня 2021, 15:20
Тетяна Нікішина
23 Червня 2021, 15:20

В Україні відбулися спільні тренування Сил Спеціальних операцій України, Великої Британії та США, під час яких військові відпрацювали абордажні дії на британському есмінці її величності Королеви Великобританії «Defender» Королівського Військово-морського флоту Великобританії.

Про це повідомляє пресцентр Міноборони.

У відомстві зауважили, що від України в навчаннях взяла участь зведена абордажна група спеціальних операцій (73-й морський центр спеціального призначення ім. Кошового отамана Антіна Головатого).

Абордажні дії полягають у неочікуваному для противника захопленні судна. Також абордажні дії використовуються для звільнення кораблів від піратів. Цей захід вчергове довів, що Сили Спеціальних операцій Збройних сил України здатні виконувати завдання на рівні з колегами з НАТО, — йдеться у повідомленні Міноборони.

Як повідомляли «Кримські новини», на півдні України завершились тактико-спеціальні тренування підрозділів під керівництвом командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва на полігонах бойової підготовки відразу двох областей — Херсонської та Запорізької, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів.