Українські військові на адмінмежі з Кримом вчилися відбивати авіаудари

Новини України та світу
Ірина Требунських
21 Липня 2021, 13:42
Фото: Збройні сили України
Ірина Требунських
21 Липня 2021, 13:42

Українські підрозділи протиповітряної оборони провели тактичні військові навчання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим. Про це повідомляє пресслужба командування Об’єднаних сил Збройних сил (ОС ЗСУ).

Зазначається, що українські військові тренувалися проводити бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів «Бук» для відбиття авіаційного удару умовного противника.

Командувач ОС ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів, що підрозділ пройшов багатокілометровий тривалий марш, а вже на місці військовослужбовці розгорнули комплекси на необладнаних позиціях. Тут відпрацювали пошук, виявлення, захоплення та супроводження повітряних цілей.

Підрозділ із завданням впорався добре. Виконання практичних дій здійснювалося на незнайомій місцевості в умовах складної наземної, повітряної та радіоелектронної обстановки, — розповів Наєв.

За словами командувача, розрахунки швидко заступили на бойове чергування та знищили цілі умовного противника ще до моменту входження їх в район відповідальності. Тим самим військовим вдалося прикрити важливі об’єкти цивільної й військової інфраструктури від умовного авіаудару.

УМОВНІ ЦІЛІ ЗНИЩЕНІ

УМОВНІ ЦІЛІ ЗНИЩЕНІУ рамках проведення тактичних навчань підрозділів протиповітряної оборони, що виконують завдання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, відбулося тренування бойових розрахунків зенітних ракетних комплексів “Бук” із відбиття авіаційного удару умовного противника.За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, підрозділ зенітно ракетних комплексів здійснив багатокілометровий тривалий марш на техніці до позиційного району.- Вже на місці військовослужбовці виконали розгортання комплексів на необладнаних позиціях. Зокрема, розрахунки відпрацювали пошук, виявлення, захоплення та супроводження повітряних цілей, - наголосив командувач. На завершення тренування особовий склад зенітних ракетних комплексів виконав умовні пуски по повітряним цілям, прикривши таким чином важливі об’єкти цивільної й військової інфраструктури від авіаудару. - Підрозділ із завданням впорався добре. Виконання практичних дій здійснювалося на незнайомій місцевості в умовах складної наземної, повітряної та радіоелектронної обстановки. Розрахунки швидко заступили на бойове чергування, автоматично взяли на супроводження та знищили виявлені радіо-локаційною станцією цілі умовного противника ще до моменту входження їх в район відповідальності, - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.Разом переможемо!Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС Україниhttps://www.youtube.com/watch?v=CCjuDCo1XBghttps://www.youtube.com/watch?v=LKTn1HX0ef0#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОС #JointForcesCommand #JFC #military #Разом_переможемо #НАЄВ

Posted by Командування об'єднаних сил ЗС України on Thursday, July 15, 2021

Нагадаємо, у червні на півдні України завершились тактико-спеціальні тренування підрозділів під керівництвом командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва на полігонах бойової підготовки відразу двох областей — Херсонської та Запорізької, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів.

Як повідомляли «Кримські новини», 19 липня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині розпочалися багатонаціональні військові навчання литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького «Три мечі-2021».