Українські військові провели тренування розрахунків ЗРК "Оса-АКМ" на адмінмежі з окупованим Кримом

Новини України та світу
Ліна Тимошина
13 Січня 2022, 16:12
Фото: Командування об'єднаних сил ЗС України
Ліна Тимошина
13 Січня 2022, 16:12

На Херсонщині тривають тренування розрахунків зенітних ракетних комплексів “Оса-АКМ” щодо виявлення та знищення ударних безпілотних літальних апаратів умовного противника. Про це повідомляє Командування об'єднаних сил ЗС України.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб
Фото: Командування об'єднаних сил ЗС України
На зображенні може бути: 1 особа
Фото: Командування об'єднаних сил ЗС України


За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, обслуги зенітних ракетних комплексів угрупування військ, яке виконує завдання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією Кримського півострова, вдосконалюють свої навички щодо прикриття з повітря сил і засобів наших підрозділів під час ведення бойових дій.

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні
Фото: Командування об'єднаних сил ЗС України

Розрахунки ЗРК “Оса-АКМ” тренуються в умовах максимально наближених до бойових. Навіть, поставлені умовним противником радіоелектронні перешкоди не заважають нашим військовим здійснювати розвідку повітряної обстановки, визначати координати цілей та знищувати безпілотні апарати умовного противника, - наголосив Наєв.


Водночас особовим складом відпрацьовувались питання заняття позицій, організації системи зв'язку та управління, знищення групових і поодиноких цілей.

Як повідомляли QIRIM.News 12 січня, в угрупуванні військ, яке підпорядковане Командуванню об'єднаних сил Збройних Сил України та виконує бойові завдання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, свою майстерність вдосконалювали розрахунки станкових автоматичних гранатометів АГС-17.