Український військовий експерт розповів на що звертати уваги на навчаннях Росії в Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
20 Вересня 2021, 18:16
Асіф АлієвQHA
20 Вересня 2021, 18:16

Росія щороку проводить стратегічні навчання, і залучає до них військові округи.

Так прокоментував «Кримським новинам» масштабні військові навчання, в тому числі й в окупованому Криму і на Північному Кавказі український військовий експерт Олег Старіков.

За його словами, бойове завдання цих навчань, в якому беруть участі військові Південного військового округу пов'язана з протидією 6-ому флоту США, тобто стосується Криму, Чорного моря, проток Босфор і Дарданелли, а також Середземного моря і забезпечення безпеки турецького потоку (газопроводу по дну Чорного моря до Туреччини).

«Проведення навчань - вид детальності всіх збройних сил всіх країн світу. Це перевірка рівня бойової готовності після літнього періоду навчання. У вересні в російських ВС традиційно проводяться військові навчання. Само по собі життєдіяльність військ передбачає навчання », - сказав він.

Разом з тим, експерт закликав журналістів звертатися увагу так це на легенду проведення навчання і кількість, яка притягається особового складу.

«Навчання військ по ланках управління бувають такі: стратегічні, оперативні і тактичні. В оперативних беруть участь командири та штаби формувань різного рівня, тобто армійська ланка. У тактичних маневрах залучені батальйони або бригади, а в стратегічних військові округи. Цьогорічні навчання в Криму і на Кавказі стратегічні, оскільки в них бере участь південний військовий круг », - сказав він.

Як повідомляють російські ЗМІ, розрахунки протиповітряної оборони армійського корпусу Чорноморського флоту провели бойові стрільби на полігоні Опук. Розрахунок зенітних ракетних систем «Оса» і «Стріла-10» вдалося вразити мішені, що імітують невеликі та швидкі повітряні цілі противника.

Крім того, зенітники відпрацювали виявлення, розпізнавання, супровід і знищення засобів повітряного нападу, а також навички по боротьбі з безпілотними літальними апаратами. Так, за легендою навчань безпілотники умовного противника направлялися в бік позицій підрозділи, але були виявлені засобами розвідки, а потім знищені за допомогою зенітної установки ЗУ-23-2 на базі автомобіля КамАЗ. Всього в навчаннях брали участь понад 100 військовослужбовців та близько 20 одиниць техніки.

Як писали «Кримські новини», російські військові проводять масштабні військові навчання, в тому числі й в окупованому Криму на полігоні Опук.