Українці під час карантину частіше оплачують послуги онлайн — дослідження

Новини України та світу
Ігор ЗайцевQHA
26 Травня 2020, 16:22
Ігор ЗайцевQHA
26 Травня 2020, 16:22

Під час карантину українці почали частіше сплачувати за послуги і товари онлайн — зокрема, суттєво обіг збільшився у категоріях «Грошові перекази» — на 120% і «Оплата штрафів» — на 82%.

Про це свідчать результати дослідження, яке провела компанія EasyPay.

У порівнянні з січнем, лютим і першою половиною березня 2020 року, в період з 16 березня по 30 квітня різко зріс обіг в категоріях «Бюджетні платежі» — на 123%, «Кредитні організації» — на 39% і «Комунальні платежі» — на 16%. Якщо розглядати всі категорії, а не тільки топ-10 найпопулярніших, найбільше обіг збільшився в категоріях «Грошові перекази» — на 120% (зріс середній чек і кількість транзакцій) і «Сплата штрафів» — 82%. Це очікувано: під час карантину безпечніше проводити такі платежі онлайн, а не в касі, — йдеться у повідомленні.

Водночас категорія «Нерухомість» впала на 100%. Окрім цього, негативну динаміку показали галузі, які пов'язані з подорожами і розвагами: категорія «Транспортні квитки» знизилася на 90%, а «Онлайн-купони» — на 72%.

Серед усіх категорій в терміналах найбільше зросла «Оплата штрафів» — на 70%. У більшості сфер показники знизилися: на 100% в категорії «Блокчейн», на 97% — «Готелі», на 96% — «Онлайн-купони», на 85% — «Бюджетні платежі», — додали в EasyPay.

Зазначається, що українці переважно оплачують мобільний зв'язок через термінали — 4 мільйони офлайн-транзакцій проти 1,2 мільйонів онлайн-платежів, таке ж співвідношення було і до запровадження карантину.

QHA media повідомляло, що найпопулярнішими мессенджерами серед українців, які використовують Android, залишилися Viber і Facebook Messenger. Telegram опинився на третьому місці й демонструє найбільше зростання популярності.